Spotkania brokerskie Gamesmatch podczas największych targów gier komputerowych Gamescom w Kolonii, 20-22 sierpnia 2019 r.

2019-06-11 13:17:13
Gamescom to jedno z największych na świecie wydarzeń dla branży gamingowej.

 

Zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich Gamesmatch, które odbędą się w dniach 20-22 sierpnia 2019 r., przy okazji targów gier komputerowych Gamescom w Kolonii. W 2018 r. targi Gamescom odwiedziło ponad 370 tysięcy osób ze 114 krajów, a swoją ofertę zaprezentowało ponad 1000 firm z 56 krajów, czyniąc Gamescom największymi targami gier komputerowych w Europie i drugimi największymi na świecie. Udział w spotkanich brokerskich umożliwia polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą, dzięki możliwości zwiedzenia targów.

 

Dla kogo przeznaczone są spotkania brokerskie?

Spotkania brokerskie przeznaczone są dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gamingowej, w tym:

  • deweloperów,
  • wydawców,
  • producentów sprzętu gamingowego,
  • innych podmiotów świadczących usługi dla branży gamingowej.

Jak działają spotkania brokerskie?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line
  • Podczas rejestracji określa się również, w jakie dni i godziny trwania targów będziecie Państwo gotowi aby spotkać się z zainteresowanymi
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas targów (aktywnego wyboru firm mogą dokonywać tylko uczestnicy zarejestrowani na spotkania jako deweloperzy, wydawcy, inwestorzy, czy firmy świadczące usługi około branżowe. Reszta zarejestrowanych uczestników może być tylko zapraszana do udziału w spotkaniach);
  • W dniach 20-22 sierpnia 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidulanych spotkań.
  • Aby ułatwić zarządzanie naszymi spotkaniami organizator daje możliwość pobrania aplikacji na telefon (B2Match App) - można ją pobrać przez Google Play (Android) lub Apple store.

 

Formuła spotkań brokerskich to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

 

Jakie są koszty udziału w giełdzie kooperacyjnej?

Udział w spotkaniach brokerskich Gamesmatch jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia, jak również bilety wejściowe na targi (w celu udziału w giełdzie kooperacyjnej należy zakupić bilety wejściowe typu „trade visitor” dostępnych na stronie organizatora targów).

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Spotkania brokerskie Gamesmatch odbędą się w strefie „Business Area” na stoisku Medien Digital Land NRW (Hala 4.1, stoisko B-031 - C-040).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach brokerskich prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie.

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Jednocześnie informujemy, że w 2019 r. podczas targów Gamescom zostanie zorganizowane polskie stoisko narodowe. Więcej informacji na temat możliwości promocji na stoisku.

 

Serdecznie zapraszamy ! W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Kontakt:

mgr inż. Waldemar

mgr inż. Waldemar Górka

tel.: +48 12 628 25 27
Zobacz opis
Poleć znajomym:
 
 

Zobacz również

Lipiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Fundusze strukturalne dla PK
Science to Business