Barcelona i Warszawa czekają na przedsiębiorców

2017-09-19 08:11:00
Do 13 października małopolscy przedsiębiorcy mogą zgłaszać chęć udziału w jednym z dwóch prestiżowych wydarzeniach gospodarczych – imprezie targowo wystawienniczej SMART CITY EXPO World Congress w Barcelonie oraz w branżowych targach WARSAW INDUSTRY WEEK
Misje organizowane są w ramach projektu „Business Boost for Małopolska” przez Urząd Miasta Tarnowa we współpracy z Centrum Transferu Technologii  PK.

W procesie rekrutacji preferowane będą firmy prowadzące działalność lub posiadające swoje oddziały w Tarnowie oraz laureaci konkursu „Innovator Małopolski”.

Organizator nie pobiera opłat za wyjazd i pokrywa wszystkie koszty związane z wyjazdem – w tym koszty przelotów i przejazdu busem, zakwaterowania na miejscu, wstępu na targi, opłaty współwystawienniczej, wynajmu i zabudowania powierzchni wystawienniczej, koszty wyżywienie – śniadań, obiadów i kolacji oraz koszty ubezpieczenia i i przygotowania, druku oraz tłumaczenia katalogu wystawcy. Wysokość dofinansowania może sięgnąć nawet 100% związanych z wyjazdem kosztów.

W imprezach targowych może wziąć udział 20 przedsiębiorców z Małopolski.

 

Targi SMART CITY EXPO w Barcelonie potrwają od 14 do 16 listopada. Będą dla przedsiębiorców okazją do poszukiwania kooperantów oraz inwestorów. Będzie to już siódma edycja tej jednej z największych na świecie imprez targowo-wystawienniczych. Co roku gromadzi delegatów z całego świata, poszukujących nowych rozwiązań dla inteligentnych miast i chcących awiązywać stosunki gospodarcze oraz prezentować ofertę innowacyjnych firm. Przekrój dziedzin, których dotyczy wydarzenie, rozciąga się od rozwiązań usprawniających zarządzanie, poprzez rozwiązania w zakresie transportu, technologii, aż do ekologicznego aspektu życia miast. W wyjeździe weźmie udział 10 przedstawicieli małopolskich firm MŚP, posiadających strategię wejścia na rynki międzynarodowe oraz należących do branż wskazanych w Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Małopolskiego.

REKRUTACJA

 

W tym samym czasie od 14 do 16 listopada odbędą się targi WARSAW INDUSTRY WEEK. Warszawskie targi to miejsce, w którym można nawiązać cenne kontakty, poszukać przemysłowego partnera i znaleźć odpowiednią ofertę współpracy dla firmy. To największe wydarzenie wystawiennicze o charakterze przemysłowym w środkowej Europie. Może wziąć w nim udział 10 małopolskich firm sektora MŚP, reprezentujących 4 branże:

  • technologie informacyjne i komunikacyjne,
  • produkcja metali i wyrobów metalowych oraz wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych,
  • elektrotechnika i przemysł maszynowy,
  • nauki o życiu.

REKRUTACJA


Przypomnijmy, że celem projektu Business Boost for Małopolska”, w ramach którego organizowane są wyjazdy, jest wytworzenie silnego impulsu rozwoju gospodarczego dla firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Małopolsce.

 

Dodatkowych wyjaśnień i wsparcia w zakresie przygotowania dokumentów udzielają pracownicy biura projektu:

Wydział Rozwoju Gospodarczego
Urzędu Miasta Tarnowa

ul. Mickiewicza 6,
pok. 116
tel. 14 688 26 45

 

Wszystkie informacje i dokumenty, potrzebne do udziału w rekrutacji chętnych do wyjazdu na targi można znaleźć na stronie projektu „Business Boost for Małopolska”:

http://www.tarnow.pl/Biznes/Business-Boost-For-Malopolska/NABOR

Poleć znajomym:
 
 
Luty 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Fundusze strukturalne dla PK
Science to Business